Laser Fotona QX-MAX

   

Laser Fotona QX-MAX to urządzenie osiągające najwyższą na rynku moc impulsu w trybie Q-Switch i gwarantujące tym samym największą skuteczność oraz szybkość wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada aż cztery długości fali (1064nm, 532nm, 650nm, 585nm) pozwalając jednocześnie na skuteczne usuwanie makijażu permanentnego, usuwanie tatuaży, a także na profesjonalną likwidację przebarwień. Oprócz Q-Switch (nanosekundy) urządzenie pracuje również w trybie Accelera (mikrosekundy), osiągając przy tym najwyższe poziomy wszechstronności. Fotona QX-MAX to laser, który z powodzeniem stosować można w przypadku takich zabiegów, jak: usuwanie owłosienia, leczenie trądziku, usuwanie naczynek, czy frakcjonowanie 3D.

Dzięki technologii Fotony urządzenie to jest niezwykle łatwe oraz komfortowe w użytkowaniu. Istnieje możliwość szybkiej zmiany źródeł lasera i sprawnego dostosowywania parametrów do aktualnie wykonywanego zabiegu. Zastosowana w urządzeniu rewolucyjna metoda frakcyjna tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze, stymulując przy tym kolagen i włókna kolagenowe oraz zapewniając skórze zdrowy i młody wygląd. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa stosowana do mocnego naciągania skóry i dająca zdecydowanie lepsze efekty w porównaniu z klasycznymi metodami frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego.

Zabiegi wykonywane z zastosowaniem lasera Fotona QX-MAX są w pełni bezpieczne, zwłaszcza dzięki funkcji kontroli zwrotnej impulsu (EFC), która automatycznie kalibruje moc wyjściową urządzenia i sprawdza każdy impuls. Obydwa źródła lasera można używać bez zmiany głowicy, co sprawia, że zabiegi te są zdecydowanie szybsze i dużo bardziej efektywne.