O nas

 

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej zostało założone w 2013 roku z pasji Doktora Marcina Wilczyńskiego do medycyny i informatyki. W naszej bogatej ofercie można znaleźć szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało. Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej to miejsce które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i ciągle się rozwija.  Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do naszego gabinetu laser Fotona PQX – jest to najnowocześniejszy i najmocniejszy laser pikosekundowy na świecie. Główną zaletą Fotony PQX w porównaniu do innych laserów pikosekundowych jest idealna powtarzalność mocy kolejnych impulsów świetlnych oraz równy rozkład energii w pojedynczej kwadratowej plamce co daje możliwość wykonania zabiegu z nieosiągalną do tej pory precyzją. Zabiegi laserem można wykonywać nawet latem. 

Centrum Medycyny Estetycznej specjalizuje się w zabiegach blepharoplastyki – laserowej korekcji powiek górnych i dolnych.  Doktor Marcin Wilczyński autor innowacyjnej metody 4D endoliftingu powiek wykonywanego laserem FOTONA w 2021 został laureatem prestiżowej nagrody Party Medycyna Estetyczna za kreowanie nowych trendów w medycynie estetycznej. 

Jako nieliczni, wykonujemy także procedury w ramach ginekologii estetycznej. Zabiegi przeprowadzane są laserem medycznym Fotona, dzięki czemu jest to metoda małoinwazyjna, niewymagająca znieczulenia ani hospitalizacji pacjentki. Zabieg laserowego nietrzymania moczu, wykonywany Fotoną zdobył pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie Prix de Beaute Cosmopolitan 2013, którą określono wówczas mianem najlepszego zabiegu medycyny estetycznej. 

Bogata oferta Centrum to także, a nawet głównie zabiegi związane z chirurgią naczyniową i flebologią. Przeprowadzamy leczenie żylaków, pajączków metodami chirurgicznymi oraz nieinwazyjnymi – takimi jak skleroterapia, laser EVLT czy VenaSeal.

Specjalizujemy się także w modelowaniu sylwetki. Zarówno nieinwazyjnej – wykonywanej przez Kosmetologa, jak i liposukcja wodna Body Jet z przeszczepem (lipotransferem) tłuszczu, liposukcja ADIVIVE, laserowa liposukcja podbródka, z odsysaniem tłuszczu, modelowaniem żuchwy i laserowym liftingiem skóry.

Pracujemy tylko z czołowymi producentami sprzętów na świecie, dlatego naszej ofercie posiadamy m.in. takie sprzęty jak: BTL Emsculpt Neo, BTL EmBody, HIFU Hipro-V, Thermolifting Zaffiro, BTL Vanquish me, Maximus Trilopo czy lasery Fotona i Discovery Pico Quanta.

Praca naszych specjalistów została wielokrotnie doceniona, zarówno przez środowisko medyczne, jak i samych pacjentów.
W 2021 Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej zostało laureatem prestiżowego konkursu Gala Beayty Stars, a także dodatkowo zostało wyróżnione Nagrodą Redakcji Gala Beauty Stars.
Zapraszamy do wizyty w naszym Centrum!

 

o nas

 

Dlaczego warto zdecydować się na wizytę w naszym Centrum?

Proponujemy pacjentom profesjonalne zabiegi pozwalające pozbyć się niedoskonałości urody, wysmuklić i wymodelować sylwetkę, a także podjąć walkę z upływającym czasem. Specjalizujemy się w diagnostyce oraz leczeniu chorób naczyniowych, oferujemy skuteczne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, okulistyki i laryngologii. Oprócz tego wspieramy pacjentów poprzez specjalizację z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Korzystamy ze światowej klasy urządzeń, zapewniających nieinwazyjne, w pełni komfortowe oraz  bezpieczne zabiegi. Nowoczesna aparatura znajdująca się w Zielonej Górze, gwarantuje skuteczne leczenie oraz krótki okres rekonwalescencji.

Myśląc o komforcie wizyty w naszych placówkach zadbaliśmy o przyjazne i nowoczesne wnętrza, a także możliwość telefonicznej rejestracji na wizytę. Każdy pacjent odwiedzający nasze centrum może skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Praca naszych specjalistów została wielokrotnie doceniona, zarówno przez środowisko medyczne, jak i samych pacjentów. Zdobyliśmy pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie Prix de Beaute Cosmopolitan 2013 prezentując wykorzystywaną przez nas metodę laserowego leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, którą określono wówczas mianem najlepszego zabiegu medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego Centrum w Zielonej Górze oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

NASZ ZESPÓŁ

Pracownik

dr Marcin Wilczyński

lekarz medycyny estetycznej
Dr Marcin Wilczyński -specjalista chirurg, flebolog, lekarz medycyny estetycznej, założyciel Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej. Dzięki wiedzy, pasji do informatyki i medycyny opracował kilka technologii informatycznych wykorzystywanych z ogromnym sukcesem m.in. w medycynie estetycznej. Staże zawodowe odbywał w całej Europie m.in. w Berlinie, Rzymie, Mediolanie, Padwie. Doktor Marcin Wilczyński specjalizuje się w opracowaniu i łączeniu autorskich  programów laserowych odmładzających skórę, szczególnie w okolicy oka. Jest wybitnym flebologiem, autorem kilku autorskich, innowacyjnych procedur w leczeniu żylaków  i chirurgii naczyniowej.  Autor innowacyjnych procedur laserowych m.in. autorskiej metody 4D endoliftingu powiek wykonywanego laserem FOTONA. W 2021 został laureatem prestiżowej nagrody Party Medycyna Estetyczna za kreowanie nowych trendów w medycynie estetycznej.  

Serdecznie zapraszam

 

 

Pracownik

mgr Adrianna Gendera-Wilczyńska

Twórca i właściciel Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej.
Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Specjalizuję się w technikach relaksacyjnych, akupresurze, przywracaniu równowagi naszemu organizmowi.
Praca jest dla mnie ogromną przyjemnością i pasją pozwalającą na odkrywanie piękna i spokoju, które są w każdym z nas…

Serdecznie zapraszam

 

 

 

Pracownik

lek Piotr Lewczuk

Jest doświadczonym anestezjologiem, lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach ostrzykiwania toksyną botulinową (zmarszczki, bruksizm, nadpotliwość), preparatami na bazie kwasu hialuronowego (dolina łez, volumetria, powiększanie i nawilżanie ust), mezoterapii, osocza bogatopłytkowego. Przeprowadza nieinwazyjne laserowe zabiegi liftingu twarzy i powiek. Pan doktor sprawia, że nawet najbardziej dotkliwy zabieg jest bezbolesny.

Serdecznie zapraszam

 

 

 

 

 Pracownik

mgr Mirosława Kornalewicz

Dbam o dobre samopoczucie pacjentów, oferując swoją pomoc oraz dużą   dawkę empatii i życzliwości podczas oczekiwania na wizytę w naszym Centrum.

Serdecznie zapraszam

 

 

 

 

 

luiza kleszczewska

 

mgr Luiza Kleszczewska kosmetolog

Luiza Kleszczewska jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Posiada doświadczenie zarówno w zabiegach Hi-tech wykonywanych na twarz i ciało, jak i specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych.

W wolnym czasie zgłębia zagadnienia związane z kosmetologią, makijażem, a jej pasją jest gotowanie i podróżowanie.

 

 

 

 

 

 

Ewa Rurka rejestracja

Ewa jest niezwykle empatyczną osobą, która w sposób prosty i profesjonalny, podczas umawiania się na wizytę, stara się wyjaśnić Państwu na czym polegają zabiegi wykonywane w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej zabiegi.

Prywatnie uwielbia piec ciasta oraz oglądać filmy – komedie.