Fotoodmładzanie Skóry T3

FOTONA 4D

FOTONA6 SmoothLift

Liposukcja Laserowa

Depilacja Laserowa

Nadpotliwość

Odmładzanie Dłoni

Laserowe Leczenie Grzybicy Skóry I Paznokci

Redukcja Rozstępów

Laserowe Leczenie Blizn

Laserowe Leczenie Trądziku

Laserowe Leczenie Rumienia

Laserowe Zamykanie Naczyń

Usuwanie Zmian Skórnych

Peeling Laserowy

Dermabrazja Laserowa

Twinlight

Odmładzanie Frakcyjne

Laserowa Plastyka Powiek

Laser „Fotona Pico PQX”

Nieoperacyjny laserowy Endolifting powiek

 

Zabiegi laserowe

 

Z dumą chcielibyśmy Państwu zaprezentować najbardziej wszechstronny i najbardziej zaawansowany system laserowy w medycynie estetycznej – Laser Fotona Dynamis SP.

Parametry pracy lasera Fotona pozwalają na osiągnięcie maksimum efektów przy minimalnym uszkodzeniu tkanek, co czyni nasze zabiegi szybszymi i mniej męczącymi dla pacjenta. Właściwości lasera Nd:Yag Fotony pozwalają sięgać do głębszych struktur skóry bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry.
Z kolei laser Er:Yag Fotony daje możliwość przeprowadzenia minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny.

Klasyczne nieablacyjne zabiegi frakcyjne, wykonywane na innego typu laserach, pozostawiają w skórze tysiące mikroelementów składających się z gorących, martwych pozostałości leczonej tkanki. Nadmiar ciepła z tej tkanki zostaje uwięziony w skórze powodując niepotrzebny ból i dyskomfort. Głowica frakcjonująca fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból i przyspieszając rekonwalescencję. Po zabiegu przy pomocy frakcjonującej głowicy Fotony mikrokanaliki zamykają się i leczą o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych nieablacyjnych technik frakcyjnych.

System laserowy Fotony wyposażyliśmy, dla Państwa komfortu, w urządzenie znieczulające mrożonym powietrzem. Dzięki temu komfort Pacjenta został wyniesiony na niespotykany do tej pory poziom. Większość zabiegów wykonywanych laserem Fotona nie wymaga stosowania uciążliwych substancji znieczulających. Promień lasera Fotona może leczyć różne zmiany chorobowe z nieporównywalną efektywnością, bez przegrzewania sąsiednich tkanek. Wbudowana technologia kontroli impulsu gwarantuje, że energia wyjściowa lasera jest zawsze zgodna z ustawionymi parametrami, zapewniając w ten sposób najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Pacjenta.

Posiadamy wysokospecjalistyczny laserowy skaner zabiegowy umożliwiający przeprowadzanie zabiegów z niedoścignioną szybkością i jednolitą jakością dla całej powierzchni skóry poddawanej zabiegowi. Depilacja laserowa dużych powierzchni ciała trwa kilkanaście minut (42 cm2 skóry depilujemy w 17 sek), a odmładzanie mniejszych powierzchni kilka minut. To oszczędza Twój cenny czas.

Blisko połowa kobiet boryka się z problemem, jakim są przebarwienia na twarzy, stanowiące często źródło kompleksów i dyskomfortu. Najczęściej przyczyną takiego zjawiska jest nadmierne i beztroskie korzystanie ze słońca. W naszym Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej wykonujemy profesjonalny zabieg z zastosowaniem Lasera Discovery Pico. Urządzenie to działa w oparciu o najnowocześniejszą obecnie technologię pikosekundową i wykorzystuje ultrakrótkie impulsy, rozbijające pigmenty w drobny pył. Wiemy, jak ważna dla naszych pacjentek jest gwarancja całkowitego bezpieczeństwa i komfortu, dlatego oferowany przez nas zabieg jest bezbolesny, z szybką rekonwalescencją i pozwala na skuteczne pozbycie się uciążliwych plam z twarzy.

hifu