Nieiwnazyjny lifting skóry twarzy i ciała

 

thermolifting zaffiro

 

Opis zabiegu:
Całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra szybko odzyskuje elastyczność, napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone. Dzięki obkurczeniu istniejących i syntezie nowych włókien kolagenu natychmiast zwiększa napięcie i gęstość skóry poddanej zabiegowi. Terapia redukuje zmarszczki, wypłyca bruzdy nosowo-wargowe, podnosi opadające policzki i poprawia owal twarzy.

Likwiduje wiotkość i opadanie skóry zarówno twarzy i szyi jak i całego ciała:

 • doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie również z rozstępami;
 • likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion i ud oraz modeluje obszar nad kolanami;
 • poprawia skórę dekoltu;
 • wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi.

 

zaffiro opis

 

Czy zabieg jest bolesny?
Podczas zabiegu pacjent odczuwa na przemian chłód i ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Termo-lifting jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

 

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?
Efekt jest widoczny natychmiast po pierwszym zabiegu!
Efekty terapii wynikają z przebudowy struktury białkowego rusztowania naszej skóry. Proces ten wymaga czasu. Natychmiastowy termo-skurcz istniejących w skórze włókien kolagenu zapewnia efektu już w dniu zabiegu. Powstawanie nowych włókien kolagenu – neokolagenogeneza zachodzi od 1-6 miesięcy i to właśnie ten proces zapewnia długotrwałe i naturalne efekty na lata.
Zabiegi przypominające – zalecane przez nas 1x co 3-6 miesięcy zapewniają nieprzerwany proces odbudowy kolagenu skóry – tym samym zatrzymanie, a nawet cofnięcie procesu starzenia się skóry.

 

Schemat terapii:
Ilość zabiegów niezbędnych do osiągnięcia efektu zależy stanu skóry i jej jakości. Terapię rozpoczyna konsultacja w celu oceny kondycji skóry i poznania wymagań pacjenta. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów na twarz, szyję oraz do 8 na brzuch, ramiona, uda. U pacjentów z małym zaawansowaniem procesu starzenia może wystarczyć nawet 1 zabieg.

 

Zalecenia pozabiegowe:
Thermolifting to tzw. zabieg lunchowy – po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące normalnemu, lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.

 

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • otwarte rany,
 • aktywne procesy nowotworowe (do oceny lekarza),
 • metalowe implanty w obrębie skóry poddanej zabiegowi,
 • przebyty zabieg wszczepienia złotych nici,
 • oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy.

Bezpieczeństwo zabiegu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE.

Jedynie w niewielkiej liczbie przypadków mogą pojawić się obrzęki czy zaczerwienienia wokół obszaru zabiegowego, jednak zanikają one w ciągu kilku dni.

 

Wskazania:

 • Zmarszczki,
 • Wiotka skóra.

 

 

 

Body Jet

I-Lipo

Maximus TriLipo

Thermolifting Zaffiro

Vanquish

EmBody

hifu