Intimalase Obkurczanie Pochwy

Incontilase Nietrzymanie Moczu

Wargi Sromowe

Wybielanie Odbytu

Zmniejszenie Warg Sromowych

 

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna ma na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych lub urologicznych. ginekologia estetycznaZabiegi pomagają usunąć psychiczną barierę związaną z wyglądem narządów płciowych i powodują, że kobieta nabiera pewności siebie, dzięki czemu czerpie większą satysfakcję z życia seksualnego. Głównym celem Ginekologii Estetycznej jest poprawa komfortu i zdrowia pacjentki oraz jej swoboda na co dzień. Taki rezultat przynoszą zabiegi takie, jak np. leczenie nietrzymania moczu lub zmniejszenie warg sromowych. W ofercie także: laserowe obkurczanie pochwy, wybielanie odbytu oraz lifting okolic intymnych z zastosowaniem nici.

Zabiegi Ginekologii Estetycznej zazwyczaj wykonuje się przy użyciu skalpela metodami tradycyjnymi. Są one bolesne i traumatyzujące. Pacjentki przez pewien okres rekonwalescencji są wyłączone z normalnego funkcjonowania. Zabiegi wymagają znieczuleń jak w normalnych operacjach, możliwe są liczne powikłania.

W Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej wszystkie zabiegi wykonywane są laserem medycznym Fotona. Jest to bezbolesna, małoinwazyjna metoda, nie wymaga znieczulenia ani hospitalizacji.

hifu