Laserowe wybielanie i obkurczanie warg sromowych.

 

Okolice intymne, mimo że zazwyczaj nie są wystawiane na działanie promieniowania słonecznego, są tak samo podatne na powstawanie przebarwień jak pozostałe części naszego ciała. Ciemny koloryt warg sromowych to najczęściej dziedziczna cecha osobnicza, ale sprzyjają temu również czynniki zewnętrzne, takie jak np. wizyty w solarium. Wiele osób nie akceptuje u siebie takiego wyglądu i odczuwa skrępowanie podczas zbliżenia z partnerem. Współczesna medycyna ma skuteczne rozwiązanie – laserowy zabieg wybielający i ujędrniający okolice intymne.

Działanie i efektywność zabiegu
Wybielanie i ujędrnianie warg sromowych to zabieg wykonywany przy użyciu lasera Er:YAG. Procedura polega na naświetlaniu okolicy zabiegowej wiązką laserową. Zabieg może być nieco bolesny, dlatego stosowane jest podczas zabiegu znieczulenie w postaci nawiewu zimnego powietrza urządzeniem medycznym.
Wiązka laserowa stymuluje kolagen w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie wargi sromowe oraz ścianki pochwy stają się bardziej napięte i elastyczne , w związku z czym obwód pochwy zmniejsza się, a wargi sromowe obkurczają się , stając się tym samym jędrniejszymi.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • miesiączka
  • ciąża
  • infekcje dróg rodnych
  • choroby nowotworowe

 

Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg obkurczania warg sromowych oraz pochwy. Jednak ilość zabiegów należy dobrać indywidualnie, w zależności od stopnia rozciągnięcia tkanek. Jeśli istnieje potrzeba można powtórzyć procedurę po upływie miesiąca od pierwszego zabiegu.

 

Obkurczanie Pochwy

Nietrzymanie Moczu

Wargi Sromowe

Wybielanie Odbytu

Zmniejszenie Warg Sromowych

hifu