Body Jet

I-Lipo

Maximus TriLipo

Thermolifting Zaffiro

Vanquish

EmBody

 

Modelowanie sylwetki

 

W Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej czeka na Państwa szeroka gama zabiegów modelujących sylwetkę i zwalczających efekty starzenia. To sprawdzone procedury, które pozwalają poprawić wygląd i elastyczność skóry, a także zgubić dodatkowe centymetry w obwodach ciała. Zabiegi te pozwolą w optymalny sposób wzmocnić rezultaty osiągnięte za pomocą zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.

Redukcja tkanki tłuszczowej laserem diodowym I-lipo pozwala wymodelować ciało w najbardziej newralgicznych obszarach, takich jak brzuch, pośladki czy uda. Zabieg Body Jet to liposukcja wodna, która charakteryzuje się niższą inwazyjnością i krótszym czasem rekonwalescencji. Modelowanie sylwetki z redukcją tkanki tłuszczowej zapewniają też zabiegi: Maximus TriLipo i Vanquish (zobacz film). Wykonujemy także powiększanie pośladków i biustu oraz usuwanie asymetrii ciała z zastosowaniem innowacyjnego preparatu wypełniającego Aquafilling.

Pacjentom zainteresowanym poprawą jędrności skóry polecamy nieinwazyjny lifting twarzy i ciała Thermolifting Zaffiro oraz ultradźwiękowy zabieg ujędrniający SonoQueen HIFU.

hifu