Redukcja tkanki tłuszczowej u osób powyżej 30BMI

 

Jedna z najnowszych metod modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej, zaproponowana przez firmę BTL Aesthetics – światowego lidera w dystrybucji urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Dzięki zastosowaniu głębokiego ogrzewania tkanek i zwiększenia przepływu krwi za pomocą pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości, urządzenie to oddziaływuje na nagromadzoną tkankę tłuszczową za pomocą skoncentrowanej wielkoobszarowej energii HF. Jego innowacyjność polega więc na tym, że nie doprowadza do przegrzania obszarów skóry, które tego nie wymagają. urządzeniezwiększa temperaturę w komórkach tłuszczowych, powodując tym samym ich naturalne obumarcie. Innowacyjny sposób dostarczania energii pozwala na redukcję głęboko położonej tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym chłodzeniu skóry przez powietrze.

Vanquish

Zabiegi z wykorzystaniem tego urządzenia wykonywane są w takich miejscach, jak:

  • brzuch i boki,
  • pośladki,
  • przednia oraz tylna strona ud,

a więc wszędzie tam, gdzie gromadzi się największa ilość tkanki tłuszczowej.

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjny, w pełni zautomatyzowany i całkowicie bezbolesny. Trwa około 30 minut i umożliwia natychmiastowy powrót do codziennych czynności. W celu uzyskania najlepszych efektów, zaleca się  przeprowadzenie 4-6 zabiegów, każdy z tygodniowym odstępem. Podczas zabiegu pacjent leży pod specjalnie zaprojektowanym w tym celu panelem, który znajduje się w odległości około 1-2 cm od skóry, nad poddawanym zabiegowi obszarem ciała.

Technologia z wykorzystaniem urządzenia Vanquish została zaakceptowana przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków [FDA]. Ten rewolucyjny zabieg w medycynie estetycznej wyróżniono wieloma nagrodami oraz prestiżowymi tytułami.

 

 

Body Jet

I-Lipo

Maximus TriLipo

Thermolifting Zaffiro

Vanquish

EmBody

hifu