4D Endolifting powiek górnych i dolnych – autorska metoda dr Marcina Wilczyńskiego wykonywana laserem Fotona

 

Endolifting w obrębie twarzy to nowatorska forma zabiegu ujędrniającego tkanki, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego na świecie lasera Fotona Dynamis SP. Zabieg polega na stymulacji laserowej tkanek, nie tylko na powierzchni skóry – tak, jak ma to miejsce w przypadku stosowanych dotychczas urządzeń, ale także od wewnętrznej strony policzka lub powieki. Endolifting można wykonywać samodzielnie lub jako część bardzo złożonych i skutecznych zabiegów stosowanych w celu poprawy kondycji oraz wyglądu tkanek twarzy. Takimi zabiegami są na przykład: Fotona 4D zabieg wykonywany na twarz i 4D Endolifting powiek.

Użycie innowacyjnego lasera Fotona Dynamis SP daje możliwość pobudzania tkanek do produkcji kolagenu i elastyny w ilościach nieosiągalnych do tej pory. Dzięki temu, że błony śluzowe policzków i powiek, są znacznie bardziej odporne na powierzchowne przegrzania, możliwe jest dostarczenie większej ilości energii, co skutkuje mocniejszą stymulacją tkanek do odnowy, a co za tym idzie – zdecydowanie lepszą skutecznością zabiegu. Endolifting w obrębie twarzy i oczu przy użyciu lasera Fotona Dynamis SP to zabieg całkowicie bezbolesny, w pełni bezpieczny i co równie ważne – nie wymagający rekonwalescencji. Można go wykonywać przez cały rok, nawet w okresie letnim i związanej z tym ekspozycji skóry twarzy i oczu na słońce.

4D Endolifting powiek górnych i dolnych to autorska metoda dr Marcina Wilczyńskiego wykonywana laserem Fotona w  Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej jest wykonywana od sierpnia 2017r. Podczas zabiegu uzyskuje się bardzo dobre efekty wizualne, niweluje zmarszczki, sińce i worki pod oczami, oraz unosi górną powiekę.