4D Endolifting powiek górnych i dolnych – autorska metoda dr Marcina Wilczyńskiego wykonywana laserem Fotona

 

Endolifting w obrębie twarzy to nowatorska forma zabiegu ujędrniającego tkanki, z wykorzystaniem zaawansowanego lasera Fotona. Zabieg polega na stymulacji laserowej tkanek, nie tylko na powierzchni skóry – tak, jak ma to miejsce w przypadku stosowanych dotychczas urządzeń, ale także od wewnętrznej strony policzka lub powieki. Endolifting można wykonywać samodzielnie lub jako część bardzo złożonych i skutecznych zabiegów stosowanych w celu poprawy kondycji oraz wyglądu tkanek twarzy. Takimi zabiegami są na przykład: Fotona 4D zabieg wykonywany na twarz i 4D Endolifting powiek.

Endolifting powiek górnych

Użycie innowacyjnego lasera Fotona daje możliwość pobudzania tkanek do produkcji kolagenu i elastyny w ilościach nieosiągalnych do tej pory. Dzięki temu, że błony śluzowe policzków i powiek, są znacznie bardziej odporne na powierzchowne przegrzania, możliwe jest dostarczenie większej ilości energii, co skutkuje mocniejszą stymulacją tkanek do odnowy, a co za tym idzie – zdecydowanie lepszą skutecznością zabiegu. Endolifting w obrębie twarzy i oczu przy użyciu lasera Fotona to zabieg całkowicie bezbolesny, w pełni bezpieczny i co równie ważne – nie wymagający rekonwalescencji. Można go wykonywać przez cały rok, nawet w okresie letnim i związanej z tym ekspozycji skóry twarzy i oczu na słońce.

4D Endolifting powiek górnych i dolnych to autorska metoda dr Marcina Wilczyńskiego wykonywana laserem Fotona w  Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej jest wykonywana od sierpnia 2017r. Podczas zabiegu uzyskuje się bardzo dobre efekty wizualne, niweluje zmarszczki, sińce i worki pod oczami, oraz unosi górną powiekę.

 

 

 

 

Fotoodmładzanie Skóry T3

FOTONA 4D

FOTONA6 SmoothLift

Liposukcja Laserowa

Depilacja Laserowa

Nadpotliwość

Odmładzanie Dłoni

Laserowe Leczenie Grzybicy Skóry I Paznokci

Redukcja Rozstępów

Laserowe Leczenie Blizn

Laserowe Leczenie Trądziku

Laserowe Leczenie Rumienia

Laserowe Zamykanie Naczyń

Usuwanie Zmian Skórnych

Peeling Laserowy

Dermabrazja Laserowa

Twinlight

Odmładzanie Frakcyjne

Laserowa Plastyka Powiek

Nieoperacyjny laserowy Endolifting powiek

Fotona Pico PQX

hifu