Laser pikosekundowy o dużej mocy szczytowej

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie laser pikosekundowy od Fotony. Laser pikosekundowy firmy Fotona jest nowoczesny i osiąga dużą moc szczytową. Główną zaletą tego urządzenia w porównaniu do innych laserów pikosekundowych jest idealna powtarzalność mocy kolejnych impulsów świetlnych oraz równy rozkład energii w pojedynczej kwadratowej plamce co daje możliwość wykonania zabiegu z nieosiągalną do tej pory precyzją.

Zaawansowana technologia laserowa Fotony umożliwia wykonywanie zabiegów odmładzających, tonizujących skórę, usuwających niechciane pigmenty także tatuażowe i makijażowe w nieosiągalny do tej pory sposób. Ultra krótka rekonwalescencja pozabiegowa, niska dolegliwość w trakcie zabiegu, krótki czas wykonywania zabiegu oraz znikome ryzyko wystąpienia niechcianych negatywnych efektów pozabiegowych to główne atuty.

Fotona PQX

Urządzenie to potrafi wyzwolić wielką energię w pojedynczym strzale laserowym sięgającą 2,6 GW (gigawata). Taka energia jest w stanie rozbijać w tkankach nawet najmniejsze struktury jak pigmenty naturalne lub wprowadzone w czasie wykonywania tatuażu. Technologia tego lasera umożliwiającą usunięcie tatuażu do 0 pozostawiając na skórze jedynie coś na kształt znaku wodnego. Istotne jest, że strzał w skórę wywołuje tzw. efekt fotoakustyczny, nie powoduje efektów termicznych typowych dla wszystkich innych typów lasera. Nie ma więc oparzenia lub innej nieprzewidzianej destrukcji tkanek i ich struktur, a co za tym idzie jest niskie ryzyko wystąpienia powikłań pozabiegowych takich jak przebarwienia wtórne, rumień, bliznowacenie. Dla niektórych procedur możliwe jest użycie lasera nawet w okresie letnim.

 

Główne zastosowania:

  • Zaburzenia pigmentacji: piegi, przebarwienia, plamy skórne,
  • Blizny urazowe i potrądzikowe,
  • Rozstępy,
  • Odmładzanie skóry frakcyjne ablacyjne – ultra krótka rekonwalescencja i bardzo mocny zabieg,
  • Odmładzanie skóry frakcyjne nieablacyjne – mocny zabieg bez jakiejkolwiek rekonwalescencji,
  • Usuwanie tatuaży i makijaży permanentnych – każdy kolor,
  • Na główną uwagę zasługują przebarwienia i inne naturalnie występujące na skórze zmiany jaj kolorytu. Wg najnowszej wiedzy laser Fotona PQX jest jedynym typem urządzenia, które powinno być używane do tego typu zabiegów. Stare typy laserów np. Fraxel albo inny CO2 lub IPL, które powodują złuszczanie skóry i jej palenie nie powinny być już do tego celu używane.

 

Fotona PQX

 

 

Fotoodmładzanie Skóry T3

FOTONA 4D

FOTONA6 SmoothLift 

Liposukcja Laserowa

Depilacja Laserowa

Nadpotliwość

Odmładzanie Dłoni

Laserowe Leczenie Grzybicy Skóry I Paznokci

Redukcja Rozstępów

Laserowe Leczenie Blizn

Laserowe Leczenie Trądziku

Laserowe Leczenie Rumienia

Laserowe Zamykanie Naczyń

Usuwanie Zmian Skórnych

Peeling Laserowy

Dermabrazja Laserowa

Twinlight

Odmładzanie Frakcyjne

Laserowa Plastyka Powiek

Nieoperacyjny laserowy Endolifting powiek

Fotona Pico PQX

hifu